ד"ר ענת אהרונוביץ

תפקיד במרפאה

וטרינרית. בעלת המרפאה ומנהלת אותה החל משנת 1993.

השכלה וקורסים

בשנת 1988 סיימתי לימודי תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1992 סיימתי לימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית.מאז סיום לימודי השתתפתי  בהרבה קורסים שונים, השתלמויות , לימודי המשך וכנסים. וזאת כדי להרחיב את ידיעותיי בתחום רפואת כלבים וחתולים, וכדי להיות  מעודכנת בכל חידושי המקצוע האחרונים.חברה ב"ארגון הרופאים הווטרינרים לחיות הבית" ומשתתפת באופן קבוע גם בכנסים המקצועיים של הארגון.

נסיון ועבודה

מיד עם סיום לימודי התחלתי לעבוד כוטרינרית ב"מרפאת כל חי" ברחובות. שם עבדתי כמה שנים. במקביל פתחתי את המרפאה במזכרת בתיה, ובה אני עובדת עד היום.התמקדתי בטיפול בכלבים וחתולים בלבד וצברתי ניסיון של שנים רבות  בעבודה אינטנסיבית עם בע"ח מקסימים אלה.

משפחתי וחיות אחרות

אני מתגוררת במזכרת בתיה מאז 1992. נשואה לאהרן ואמא של עמיר וגיל. כרגע, אנו מגדלים בבית שלוש חתולות ושתי כלבות.

כילדה תמיד נמשכתי לטבע ולבע"ח. אבל אימי אסרה עליי ועל שני אחיי לגדל בבית כלבים וחתולים. מבחינתנו זה היה חסר גדול. כיום כבוגרים גם אחיי מגדלים כלבים וחתולים בביתם. כהורים , אנו רואים היטב את השפעת נוכחותם של הכלבים והחתולים בבית . מעבר לזה שהן מספקות לנו חברה אוהדת ומשעשעת בבית ומקור לנחמה ברגעים של קושי , ילדיי למדו מרגע לידתם לגלות חמלה, אכפתיות ואחריות כלפיהן. כך שה"אני מאמין" שלי הוא שכל ילד זכאי לקבל את ההזדמנות לגדל כלב/ה או חתול/ה ולגדול בחברתו.

אני רואה לעצמי זכות גדולה לעבוד בעבודה שכל כך אהובה עליי. מעבר לעבודה, כאשר הזמן מאפשר, יש לי תחביבים נוספים :בעיקר קריאה, טיולים, עבודה בגינה ובישול.

חזרה למעלה חזרה לכל הצוות

תפריט נגישות